Azerbaixhankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Muğanlı, Ağstafa, Gəncə-Qazax: AZ 0525

AZ 0525

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Muğanlı, Ağstafa, Gəncə-Qazax
Qytet :Muğanlı
Rajon 2 :Ağstafa
Rajon 1 :Gəncə-Qazax
Vend :Azerbaixhan(AZ)
Kodi Postar :AZ 0525

Informacione të Tjera
Gjuhë :Azerbaijani (AZ)
Kodi Rajoni :AZ-AGA
gjerësi :41.34417
gjatësi :45.19500
Zona Koha :Asia/Baku
Koha Koordinuar Universal :UTC+4
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Muğanlı, Ağstafa, Gəncə-Qazax është e vendosur në Azerbaixhan.Kodi i saj është zip AZ 0525.

Të tjerët u kërkohet në
Muğanlı, Ağstafa, Gəncə-Qazax,AZ 0525 ©2014 kodin postar Query